Bună ziua! Există oare opțiunea de a importa în masă e-facturile ce sunt emise în numele meu de cel ce îi prestez serviciile(bolt/uber in cazul meu). Am undeva la 1000 facturi ce trebuie luate din e-factura, ele ajung ciornă în sistem și abia după pot da pe cele 3 puncte și să emit factura. Nu se poate face o implementare în sistem de import pe zile măcar? Să iei toate facturile și dintr-un buton să le poți și emite, ele fiind deja în spv nu au nevoie de modificări ci doar să fie preluate.