In primul rand felicitari pentru aceasta platforma, pentru mine ca si incepator ma ajuta si ma ghideaza foarte mult, si va fi unica solutie de contabilitate si facturare pentru intreprinderea mea individuala nou creata.
Cu toate acestea as dori sa propun o sugestie:
- Un calendar personalizat pentru fiecare utilizator, care sa marcheze ce declaratie si la ce data trebuie trimisa , in functie de statusul fiecarui utilizator.
Multumesc, si imi doresc mult sa luati aceasta sugestie in considerare !