Buna ziua! am doua facturi primite din e factura platite in numerar insa nu am primit si chitante. Pe factura apare un cod 10 ca instrument de plata .Se poate inregistra plata in baza acelui cod? Multumesc!
Buna ziua! Chitantele nu se trimit prin e-factura. Trebuie sa le aveti dvs in format fizic de la furnizor sau trimise pe email.
Buna ziua,
Am primit facturi prin efactura. Am o posibilitate de a le importa in contabilitatea pfa-ului? Intreb ca sa nu fac vreo prostie sa le înregistrez de 2 ori . Sunt deja achitate, unele cu cash, altele cu card